Przepiękna wokalistka disco polo zdobywa szczyty! Aleksandra Lipińska spełniła jedno ze swoich marzeń.

 Przepiękna wokalistka disco polo zdobywa szczyty! Aleksandra Lipińska spełniła jedno ze swoich marzeń.

Aleksandra Lipińska to młoda, niezwykle piękna i niesamowicie utalentowana wokalista disco polo. Mimo, iż na rynku muzycznym jest dość, krótko szybko zdobyła zainteresowanie wielu osób. Tak naprawdę to przygoda w popularnym programie Disco star otworzyła jej drzwi do kariery muzycznej. Od tamtej pory Chilli nie przestaje zaskakiwać i robi wszystko by osignąć oczekiwany sukces.

Ola należy do grona tych gwiazd, które chętnie dzieli się z fanami swoimi życiem prywatnym. W mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia z koncertów, prób muzycznych, teledysków, a także z chwil odpoczynku. Kilka dni temu wyjechała na wymarzony urlop by wrócić z głową pełną pomysłów na nowe utwory. Można by rzecz, że to nie tylko odpoczynek, a wyprawa jej życia. Już jako mała dziewczynka marzyła by któregoś dnia odwiedzić TATRZAŃSKI PARK NARODOWY i w tym roku spełniła własne pragnienie.

To niesamowite przeżycie nie tylko dla samej artystki, ale i dla jej fanów. Zamieszczając zdjęcia na swoim profilu pozwala nam wszystkim cieszyć się swoim szczęściem. Oczywiście fanom nie umknął fakt, że Chilli zdobywała szczyty na boso. Warto spełniać marzenia chyba każdy z nas ma takie miejsce, które chodź raz by chciał odwiedzić. Trzeba brać przykład z wokalistki i ruszać w podróż. Co wy na to?!

Related post