Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami za nami. „Kajra, ulżyło mi, tańczysz lepiej niż Sławomir” – powiedział Michał Malitowski.

 Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami za nami. „Kajra, ulżyło mi, tańczysz lepiej niż Sławomir” – powiedział Michał Malitowski.

Wśród uczestników 12 edycji Tańca z gwiazdami znalazła się żona Sławomira, Magdalena Kajrowicz. Na co dzień Kajra nie unika tanecznych ruchów na scenie lecz według niej nie jest to jej największy talent. Jednak po wczorajszym odcinku popularnego show wszystko wskazuje na to że artystka za mało w siebie wierzy.

W jednym z wywiadów Kajra zdradziła, że największe obawy jakie ma to czy zapamięta układy choreograficzne. Tak naprawdę wokalistka miała styczność z programem kiedy to w 2016 będąc w ciąży kibicowała Sławomirowi w jego tanecznych zmaganiach. Pomimo lekkiego strachu zdecydowała się wziąć udział i po pierwszym odcinku cieszymy się, że przyjęła propozycję. Okazuje się, że w tym drobnym ciałku tkwi niezły potencjał by wygrać ten program. I chodź należy ona do osób które nie lubi jak się nią rządzi, świetnie dogaduje się ze swoim tanecznym partnerem.

Kajra i Rafał Maserak wystąpili na parkiecie jako czwarta para. Uczestnicy zatańczyli quickstepa do piosenki Sławomira „Miłość w Zakopanem” w aranżacji odpowiedniej do tego typu tańca. Na scenie oczywiście nie mogło zabraknąć Sławomira, który pod koniec tańca pojawił jako miś z Krupówek. Para zebrała 30 punktów co jest jedną z największych not tego odcinka. „Kajra, ulżyło mi, tańczysz lepiej niż Sławomir” – powiedział Michał Malitowski, Mnie się podoba, bardzo ładnie – dodał Andrzej Grabowski. A wy na ile punktów oceniacie występ Kajry ?

Related post