„Pani Sutenerka” święci triumfy w sieci. Kolejny utwór Sandry S stał się hitem! Zapytana skąd czerpie pomysły na nowe piosenki odpowiada – z życia codziennego.

 „Pani Sutenerka” święci triumfy w sieci. Kolejny utwór Sandry S stał się hitem! Zapytana skąd czerpie pomysły na nowe piosenki odpowiada – z życia codziennego.

Sandra S zdobyła szybką popularność w świecie muzycznym dzięki piosence „Big Klamoty”. Utwór stworzony przy współpracy z Arkadiuszem Jasionowiczem aktualnie ma na koncie ponad 320 tys. wyświetleń. Mimo, iż od premiery minęło siedem miesięcy utwór jest wciąż jedna z chętniej odtwarzanych piosenek. Dziś nawet będzie miała miejsce premiera drugiej odsłony Big Klamoty 2, ale my nie o tym.

Harda, bezpośrednia i nieco zwariowana artystka jaką jest Sandra po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Niespełna dwa tygodnie temu w sieci pojawił się kolejny numer, który mimo dość kontrowersyjnej nazwy okazał się niezłym hitem. „Pani Sutenerka” to utwór z dość mocnym przekazem. Sandra poprzez tekst piosenki porusza wątek czerpania korzyści majątkowych z uprawiania nierządu. W ostatnim czasie takie tematy są bardzo chwytliwe jeżeli chodzi o piosenki czy też nagrywanie produkcji kinowych. Powstały do tego dość odważny teledysk sprawia, że cała produkcja jest dość realistyczna.

Skąd więc pomysł akurat na taki utwór, z życia codziennego a dokładnie z historii przeczytanych w sieci. W dobie internetu wciąż przewijają się różne ciekawe informacje, które mogą posłużyć jako inspiracja do powstania piosenki czy filmu. Niektórzy mówią o tym wprost jak chociażby Dagmara Kazimierska znana jako „Królowa Życia” inni natomiast wstydzą się części tego życia i ukrywają przeszłość. Dlatego też własnie Sandra S postanowiła powiedzieć o tym głośno. Oczywiście zarówno tekst jak i teledysk to fikcja niemniej jednak przekaz zawarty w piosence znalazł duże grono odbiorców.

Czy Sandra S może zaskoczyć nas jeszcze bardziej? Po kolejnych produkcjach jesteśmy tego niemal pewni.

Related post