Kolejny milion na koncie zespołu Vivat! Duet ze światową gwiazdą pop przyniósł im wspólny sukces!

 Kolejny milion na koncie zespołu Vivat! Duet ze światową gwiazdą pop przyniósł im wspólny sukces!

Formacją Vivat święci kolejny ogromny triumf kawałka, który od dnia premiery w szybkim tempie zyskał ogromną popularność. Mowa oczywiście o utworze „Zostań na dłużej”, który powstał w duecie ze znaną niezwykle piękną popową wokalistką Pamelą Stone.

Vivat to kultowy zespół disco polo, którego początki sięgają lat 90. I chociaż na rynku muzycznym działają już 20 lat, a na swoim koncie mają wiele hitów, to w pamięci fanów najmocniej zapisali się w 2020 roku. Wtedy to do sieci trafił ich największy jak się okazuje hit „Oddam Ci wszystko„. Piosenka błyskawicznie podbiła serca sympatyków disco polo w całym kraju, a Vivat znów święci triumfy.

Trzy tygodnie temu w sieci pojawiła się kolejna premiera od zespołu, ale tym razem artyści postawili na duet. W sieci zawrzało bo jak się okazało utwór nagrali z samą Pamelą Stone. Wokalistką z polskimi korzeniami, która na stałe mieszka na Florydzie! Gwiazda ma sobą współpracę w wieloma artystami, nagrywała duety z Margaret i Rafałem Brzozowskim. Współpracowała przy nagraniu płyty z kolędami z Sarsa ,Kasią Popowską i Antkiem Smykiewiczem . Teraz przyszła pora na debiut w branży disco polo.

Jak widać współpraca ze światową gwiazdą pop przyniósł im wspólny sukces! Piosenka wciąż nie schodzi z list przebojów, a co ważniejsze w krótkim czasie osiągnęła milionową liczbę wyświetleń. Artyści mogą więc razem świętować udaną premierę i obiecać nam, że to nie ostatnia współpraca pomiędzy tak świetnymi wokalistami.

Related post