Elwira Mejk wrzuciła zdjęcie z Jarmarku Dominikańskiego! Dlaczego „selfie” z Cejrowskim wywołało niesmak wśród fanów?

 Elwira Mejk wrzuciła zdjęcie z Jarmarku Dominikańskiego! Dlaczego „selfie” z  Cejrowskim wywołało niesmak wśród fanów?

Elwira Smilgin-Brodzik jest wokalistką i założycielką zespołu Mejk, który istnieje na scenie od 1996 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wokalistek disco polo w Polsce. Dla wielu kobiet jest nie tylko świetna wokalistką, ale również i wzorem do naśladowania. Wciąż aktywna nie tylko zawodowo ale i fizycznie od wielu lat instruktor fitness. W domowym zaciszu dba o swoją sprawność fizyczną, prowadzi swój własny kanał na YouTube gdzie wrzuca autorskie projekty ćwiczeń. Zespół wciąż koncertuje i tworzy nowości i nie zapowiada się by coś zmieniło się w najbliższym czasie.

Wczoraj w mediach społecznościowych Elwira postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kolejnym zdjęciem. Jako, że od kilku dni odbywa się coroczny Jarmark Dominikański wokalistka wraz z mężem postanowili wybrać się na to wydarzenie. Krocząc ulicami Gdańska spotkała znanego wszystkim Wojciecha Cejrowskiego. Jednak nikt się nie spodziewał, że jedno „selfie” wywoła lawinę sprzecznych komentarzy.

’Tylko nie z nim popiera Pani jego poglądy? Za co go Pani szanuje ze wstawia zdjęcia?”, ” Pani bardzo ładnie wygląda ale ten starszy Pan już przy Pani boku nie. Może warto czasami się zastanowić z kim się robi zdjęcie?”, „Chyba nie do końca zna Pani tego Pana 🙂 proszę poczytać jego wywiadów…. Zdjęcie z tym Panem od takiej osoby jak Pani to odwaga.’

Jak widać pomimo licznej oglądalności „Boso przez świat” i ogromnej rozpoznawalności Cejrowski nie przez wszystkich jest lubiany. Ale czy to ma znaczenie dla samej wokalistki?. Myślimy, że nie! każdy ma swoich idoli, ulubionych aktorów czy prowadzących. Elwira jasno dała do zrozumienia, że lubi Cejrowskiego i chyba to wystarczy „słucham audycji, czytam jego książki, kiedyś dla tvmorag zrobiłam nawet krótki wywiad, a teraz przy okazji bycia na Długiej w Gdańsku, chwila na fotkę. Oczywiście za modlitwę 🙏.

Related post