Czy ktoś z was zauważył zmiany? Popularny girlsband zmienił skład.

 Czy ktoś z was zauważył zmiany? Popularny girlsband zmienił skład.

Zespół Energy Girls powstał w październiku 2017 r. Na początku tworzyły go dwie młode, pełne wdzięku dziewczyny z Hrubieszowa i Werbkowic. Po trzech latach do szalonych wokalistek dołączyła „Ruda”, która swoją energią potrafiła roznieść scenę. W świecie disco polo zasłynęły takimi hitami jak: “Bo Ty mnie pokochałeś”, “Ciebie chcę całować” zdobywając serca fanów.

Sami wiecie, że życie potrafi nas zaskoczyć w momencie zupełnie niespodziewanym. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie dziewczyn z pytaniem „Zauważyliście zmiany ?„. Oczywiście nikt nie zauważył, że wśród dziewczyn brakuje jednej z dziewczyn. Niby na fotce widać trzy piękne wokalistki, ale jest jeden szczegół nie ma „Rudej.

Dziewczyny jakoś szczególnie nie nagłośniły zmian personalnych bo na miejsce Pauliny szybko znalazły następczynie również Paulinę. Równie piękną i niesamowicie utalentowaną artystkę, która będzie wirtuozem gitary. W nowym składzie zespół ma już kilka występów, a dziewczyny znalazły wspólne flow może dlatego też nikt nie zobaczył zmian.

Related post