3 miliony w dwa miesiące Sławomir bije rekordy!!! „Będę z nią” już święci triumfy w sieci, a to dopiero początek!

 3 miliony w dwa miesiące Sławomir bije rekordy!!! „Będę z nią” już święci triumfy w sieci, a to dopiero początek!

19 marca w dniu swoich urodzin, Sławomir zrobił prezent sobie i swoim fanom. Wrzucając do sieci klip do nowego singla „Będę z nią” wielu z was okrzyknęło go już wtedy hitem.  

Sławomir Zapała i Kajra tworzą szczęśliwe małżeństwo od wielu lat. Bez tego zgranego duetu trudno sobie obecnie wyobrazić polski show biznes. Brylują w telewizji,koncertują, biorą udziały w różnego rodzaju show. Ale ponieważ zainteresowanie opinii publicznej trzeba podtrzymywać warto od czasu do czasu czymś zaskoczyć. Tak było w przypadku ich ostatniej premiery.

Pierwsza ogromna niespodzianka jaką sprawił nam Sławomir był udział wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Publiczność na całym świecie z zapartym tchem słucha wydobywanych z jego akordeonu magicznych dźwięków. Skąd pomysł na jego udział w teledysku a no sam Zapała twierdzi, że „Legendy się przyciągają”. Kolejną niespodzianką jest udział tancerzy reprezentujących najwyższą klasę taneczną Lenka i Jan Kliment oraz Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Jednak największą uwagę w klipie przykuwa sama Kajra, która zmysłowo i odważnie pokazuje swoje piękne ciało w całej okazałości. Można to śmiało uznać za jeden z wielu powodów przyczyniających się do sukcesu tego singla.

Już w chwili premiery „Będę z nią” odniósł spory sukces. Pierwszy milion odsłon w serwisie YouTube na koncie utworu pojawił się chwile po premierze. Przez wielu szybko okrzyknięto go hitem tego lata, a klip do dziś dnia święci triumfy. To kolejny sukces w dorobku Sławomira i Kajry na który zapracowali sobie sami.

Czy piosenka powieli sukces „Miłość w Zakopanem”, który ma ponad 230 milionów odsłon?! Możliwe,że tak się stanie ale wszystko zależy od was. Jeśli jeszcze nie widziałeś, sprawdź na disconews.pl klip do piosenki  Sławomira pod tytułem „Będę z nią”.

Related post