Całe życie zawarte w jednej piosence! Mariusz Cierpikowski wspomina ostatnie 30 lat swojej muzycznej kariery!

 Całe życie zawarte w jednej piosence! Mariusz Cierpikowski wspomina ostatnie 30 lat swojej muzycznej kariery!

Pora otwierać szampana i świętować 30 lecie pracy artystycznej. Mariusz Cierpikowski lider Voyager Music postanowił sprawić swoim fanom prezent w postaci premierowej piosenki.

Utwór „Tyle lat, tyle wspomnień” to swego rodzaju podsumowanie całego życia wokalisty. Aż niemożliwe, że minęło już tyle lat a jednak!. Z tekstu piosenki dowiecie się jak przebiegała cała droga artystyczna wokalisty. Ten kto zna Mariusza wie, że jest on skromnym i bardzo ciepłym człowiekiem o wielkim sercu. Być może to nie tylko wychowanie rodziców wpłynęło na jego charakter ale i walka o lepsze jutro. Już od najmłodszych lat walczył o siebie i o to co chce robić w życiu. Nie zawsze było kolorowo ale jak widać udało mu się spełnić własne marzenia.

„Od najmłodszych lat pracowałem tak. Aby zmienić własny los. Kolor życia znam, z życiem sam na sam, Nie prosiłem się o grosz. Zwyciężałem trud, spełnił się mój cud. Chociaż wsparcia było brak. Pozostawić coś, gdy odejdę stąd. Aby został jakiś ślad.”

Nostalgiczna piosenka jest nie tylko podsumowaniem dotychczasowej drogi artystycznej wokalisty, ale i okazją do wielu wspomnień. Aranżacja, którą stworzyli wspólnie z Arkadiuszem Jasionowiczem jest niesamowitym dopełnieniem całego utworu. Elementy gitarowe nadają balladowego charakteru i sprawiają, że każdy kto chodź raz posłucha piosenki utożsami się z wokalistą. Co ciekawe w rolę Mariusza wcielił się jego syn Maciej Cierpikowski, który świetnie odnalazł się po drugiej stronie kamery. Za realizację teledysku odpowiada PlaycamMedia, który w stu procentach oddał charakter całej produkcji. Szykowana od kilku tygodni niespodzianka faktycznie okazała się niesamowitym prezentem nie tylko dla samego Mariusza ale i dla nas wszystkich.

Jeżeli ktoś z was przegapił wczorajszą premierę koniecznie ją odsłuchajcie łapie za serce.

Related post