Oto jedna z najpopularniejszych wokalistek na Spotify. Jej debiutancki singiel odsłuchano już ponad 7 milionów razy.

 Oto jedna z najpopularniejszych wokalistek na Spotify. Jej debiutancki singiel odsłuchano już ponad 7 milionów razy.

To właśnie jej debiutancki utwór jest najczęściej odsłuchiwanym kawałkiem z całej twórczości Sandry na Spotify.

Sandra S jakiś czas temu stała się objawieniem polskiej sceny muzycznej. Kiedy to jej utwór „Big klamoty” viralowo opanował social media jej kariera nabrała tempa. Utwór o „bimbałach” szybko rozniósł się na platformie i przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej wykorzystywanych utworów w tik tokowych trendach. Bardzo długo okupował też miejsce pierwsze zestawienia Top Viral Polska na Spotify. Trzeba również wspomnieć, że wokalistka wystąpiła na Narodowym oraz nominowano Ją do plebiscytu Pudelka jako „wschodząca gwiazda”. To ogromny sukces jak na tak krótką karierę muzyczną.

Co miesiąc rynek muzyczny zalewany jest nowymi produkcjami muzycznymi. Aby piosenka stała się hitem, musi się złożyć na to kilka czynników. Z pewnością najważniejsza jest chwytliwa melodia i refren wpadający w ucho. Całość musi dopełnić ciekawa aranżacja utworu i dobry tekst. Tak było właśnie w przypadku utworu „Big Klamoty”. Na platformie Spotify odsłuchaną ją ponad 7 milionów razy. Ale nie tylko tą piosenkę śpiewa polska – Sandra ma już wydanych ponad 20 utworów i wciąż pracuje nad kolejnymi.

Jakie plany na najbliższe miesiące ma więc wokalistka?. Już niebawem światło dzienne ujrzą kolejne dwa utwory, ale Sandra szykuje dla was niespodziankę. Sezon koncertowy zapowiada się dość mocno zapracowany dlatego teraz łapie ona chwile wytchnienie i niebawem zawita w studio i na planie teledysków. Kiedyś w wywiadzie zdradzała nam, że chciała by rozwinąć swoją karierę i spełniać marzenia jak widać udało się je spełnić.

Related post