Połączenie miłość do muzyki z promowaniem kultury kaszubskiej okazało się sukcesem. Czyżby Ben Vito znalazł przepis na sukces?.

 Połączenie miłość do muzyki z promowaniem kultury kaszubskiej okazało się sukcesem. Czyżby Ben Vito znalazł przepis na sukces?.

Czy kooperacja kaszubsko-disco polowa to przepis na hit ? Ben Vito po raz kolejny postanowił pokazać, że jak najbardziej. Wspólnie z ekipą PN Media stworzyli teledysk, który zachwycił internautów.

Marcin Goździewicz miłośnikom disco polo znany jest już od pewnego czasu. Na swoim koncie ma kilka hitów, których słuchać można zarówno na kanałach z muzyką disco polo, jak i w radiach. Kilka dni temu w sieci pojawiła się kolejna nowość od Ben Vito „Kaszubeczko Tyś Naj”. Tym razem artysta zaskoczył zarówno swoich wiernych fanów, jak i tych, którzy do tej pory podchodzili do nagrań wokalisty z dystansem.

Utwór weselno-biesiadny z wykorzystaniem nowoczesnych brzmień, który sprawdzi się również na wielu innych imprezach szybko zdobył popularność. Od premiery minęło kilka dni, a klip obejrzało już tysiące fanów. W sieci zawrzało, a sam Marcin nie kryje satysfakcji i zadowolenia z udanej realizacji. Połączenie miłość do muzyki z promowaniem kultury kaszubskiej okazało się sukcesem. Klip w niespełna pięć dni zobaczyło 60 tysięcy widzów, a liczba wciąż rośnie oby tak dalej panie Marcinie brawo.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne produkcje tego niezwykle barwnego artysty, a was czytelnicy zapraszamy do obejrzenia najnowszego hitu Ben Vito.

Related post