Zespół Galaxi święci triumfy! Powrót do lat 90′ dzięki nim jest możliwy.

 Zespół Galaxi święci triumfy! Powrót do lat 90′ dzięki nim jest możliwy.

Disco polo to jeden z tych tych gatunków muzycznych, który na przestrzeni lat z roku na rok coraz bardziej ewoluował. Nowoczesne brzmienia, różnorodne teledyski i wciąż pojawiające się nowe twarzy w branży. Pomimo ostatnich lat świetności discopolowego trendu okazuje się że do dnia dzisiejszego ciężko wyzbyć się stereotypu muzyki chodnikowej. Jest jednak coś, co sprawia, że do lat 90 wracamy z ogromnym sentymentem. Chęć słuchania utworów z lat naszej młodości sprawił, że powstał zespół który tworzy prawdziwe disco polo. Takie grane i słyszane sprzed 20 lat a co ciekawe świetnie się w tym odnajduje.

Galaxi to zespół, który muzycznie przenosi nas do lat 90. Stylizacje, które stworzono na potrzeby projektu w sposób genialny dostosowano do muzyki jaką grają. Teledyski które powstają do ich każdej produkcji również są tak jak w przypadku pierwszych klipów nagrywane w kiepskiej jakości. Tak jakby ktoś włączył wam kasete VHS, która nie była dość wyraźna. Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Adam Strycharczuk, wokalista i frontman, który wraz z Błażejem i Denisem pozwolił przypomnieć nam, jak piękne to były czasy. Czasy kiedy to disco polo kiełkowało w sercach odbiorców tego gatunku.

Jak sami widzicie mimo kiepskiego obrazu, przestarzałych i niemodnych w obecnych czasach strojów i dość prostych tekstów formacja święci triumfy. Grono fanów zespołu Galaxi wciąż się powiększą. Kilka dni temu panowie wypuścili do sieci kolejny utwór „Bimberek”, w którym gościnnie wystąpiła Monika Goździalska,. Piękna kobieta, celebrytka i prezenterka telewizyjna która na co dzień przyjaźni się z Adamem wcieliła się w rolę czarownicy.

Czytając komentarze pojawiające się pod teledyskiem potwierdzają, że powstanie tego projektu jest strzałem w dziesiątkę. Każdy kto chodź raz odtworzy jedną z piosenek zespołu powróci wspomnieniami do lat 90. W końcu takie zamierzenie było w momencie powstawania Galaxi.

Related post