Zagadka tajemniczego wyjazdu wokalisty disco polo rozwiązana. Podróż do Stambułu zakończona sukcesem.

 Zagadka tajemniczego wyjazdu wokalisty disco polo rozwiązana. Podróż do Stambułu zakończona sukcesem.

Maciej Kuśmierz to lider i założyciel zespołu Maczo, który swoim talentem oczarował fanów muzyki disco polo. Niezwykle zdolny i ambitny wokalista dał się poznać z wielu naprawdę świetnych produkcji. Należy do grona rozpoznawalnych gwiazd muzyki disco polo, a na jego koncerty przychodzą tłumy.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych artysta zamieścił zdjęcia z wyjazdu do Stambułu. Wiele osób zaczęło zadawać pytania dlaczego wybrał się sam na wakacje. Jednak nie był to wyjazd wypoczynkowy a w konkretnym celu. Jak się okazuje wiecznie uśmiechnięty i naładowany pozytywną energią Maciej boryka się z problemem łysienia. Poleciał więc do Turcji w jednym konkretnym celu. Tak jak kiedyś Przemysław Gilewicz lider formacji Nokaut tak teraz Maczo podjął się zabiegowi przeszczepu włosów.

„Wiele osób pytało w ostatnim czasie o moją podróż do Stambułu 🇹🇷. Samotne wakacje? 🤔 Chyba nie… 🤭😅Jakiś czas temu pojawił się u mnie problem. Niestety geny wzięły górę. Androgenowe wypadanie włosów 😓. Jedynym ratunkiem dającym realne efekty pozostawał przeszczep. Na 3 zdjęciu możecie zobaczyć ile włosów mi brakowało 🙉.Podczas wstępnej konsultacji lekarz 👨‍⚕️ poinformował mnie o możliwości przeszczepu 3500-4000 graftów 🦱. Co było oczywiście zadowalającą ilością. Zważywszy, że nie mam ogromnych braków. Dodatkowo lekarz zaproponował delikatne uzupełnienie brody 🧔, aby uzyskać jej jednolitość i pełniejszy efekt. Finalnie… skończyliśmy zabieg na ‼️5700‼️ graftach! Wow!🔥

Pod zdjęciami od razu pojawiła się fala pozytywnych komentarzy chociażby za odwagę i chęć zrobieni czegoś dla siebie. Niektórzy nawet stwierdzili, że Maciej bez włosów prezentuje się równie dobrze co z włosami.

Related post