Wyrzucił reklamówkę z samochodu i odjechał! Wokalista disco polo natychmiast zareagował! W środku były trzy małe kocięta!

 Wyrzucił reklamówkę z samochodu i odjechał! Wokalista disco polo natychmiast zareagował! W środku były trzy małe kocięta!

Przemysław Gilewicz lider zespołu Nokaut po raz kolejny stał się bohaterem. Kilka godzin temu doszło do wstrząsającej sytuacji, której świadkiem był wokalista. W miejscowości Olenówka wyrzucono w reklamówce z pędzącego auta marki Passat LC kocięta.

Kotki włożono do reklamówki i wyrzucono przez okno jadącego samochodu. Na szczęście świadkiem tego zdarzenia był Przemek. Sprawca odjechał, a wokalista natychmiast zareagował dzwoniąc po policję i weterynarza. Artysta nie kryje wściekłości i oburzenia na to postępowanie. Aż strach pomyśleć gdyby w tym momencie nie było tam nikogo. Jaki los czekałby biedne kotki, niestety takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Ludzie traktują zwierzęta jak zabawki, które wyrzucają gdy są nie potrzebne.

Na prawdę nie wiem co się dzieje z ludźmi. Ostatnio znieczulica wobec motocyklisty dziś wyrzucone przez okno z jadącego auta- 3 kociaki. 🤬🤬🤬‼️Podaj dalej- pomóżmy znaleźć im dom ‼️Koteły w tej chwili są zabezpieczone u mnie. W dniu jutrzejszym zaopiekuje się nimi Gmina Dorohusk i będą szukać im kochających domów 😍Rozejrzyjcie się dookoła siebie – nie bądźcie obojętni! 👊


Related post