WonerS znów zdeklasował konkurencję!!! Najnowsza propozycja młodego wokalisty to strzał w 10-tkę!!!

 WonerS znów zdeklasował konkurencję!!! Najnowsza propozycja młodego wokalisty to strzał w 10-tkę!!!

Kiedy 3 lata temu po raz pierwszy świat usłyszał jego pierwszy singiel, nikt nie spodziewał się że jego kariera tak się rozwinie.

12-letni Szymon Woner WonerS to najmłodszy wokalista w branży, który swoją upartością dąży do osiągnięcia zamierzonych sobie celów. Jego debiutancki utwór „Zabawy nadszedł czas” w szybkim tempie zdobył uznanie słuchaczy muzyki disco polo i dance. Co przełożyło się nie tylko na liczbę wyświetleń, ale i na szerokie grono fanów. Utwory młodego artysty trafiają do serc zarówno tych młodszych jak i starszych słuchaczy.

Szymon niejednokrotnie zaskoczył wszystkich różnorodnością swoich produkcji. Przenikanie się różnych stylów muzycznych pokazuje, że lubi on eksperymentować i nie chce się zamykać na jeden styl muzyczny. Kolejna jego premiera, która miała miejsce wczoraj to połączenie tanecznego rytmu charakterystycznego dla stylu House z elementami Pop-u.

„Widzę Cię Wszędzie” to ewidentnie strzał w dziesiątkę. W dwa dni teledysk obejrzano prawie 30 tysięcy razy, a komentarzy pod klipem nie ma końca. Pochlebne opinie kierowane w stronę Woners-a potwierdzają, że młody wokalista pnie się po szczeblach kariery na sam szczyt. Widać współpraca z Arkadiuszem Jasionowiczem tak jak w przypadku poprzednich produkcji wydaje się być owocna.

A wy co myślicie o tym utworze czekamy na komentarze?!

Related post