Wokalista disco polo zdradza swoją narzeczoną?! Konrad Skolimowski w czułych objęciach z inną kobietą!

 Wokalista disco polo zdradza swoją narzeczoną?! Konrad Skolimowski w czułych objęciach z inną kobietą!

Konrad Skolimowski w branży muzycznej działa pod pseudonimem Skolim. Lecz na co dzień to znany aktor, który najbardziej kojarzony jest z serialem Barwy szczęścia. Wydawać się mogło, że Patryk i Agata to para idealnie stworzona dla siebie. Jednak scenarzyści postanowili trochę po koloryzować ich związek.

Już w najbliższych odcinkach Barw Szczęścia zobaczymy jak serialowy Patryk będzie podrywać inną dziewczynę. Młodzi przestaną się dogadywać, a Jezierski wyprowadzi się z domu i będzie szukał pocieszenia u serialowej Oliwki. Czy zatem Patryk dopuści się zdrady dowiecie się w kolejnych odcinkach serialu, które możecie śledzić codziennie w telewizji TVP o godzinie 20:00.

Na szczęście inaczej mają się sprawy w życiu prywatnym Konrada Skolimowskiego. Aktor niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych, że po raz drugi zostanie ojcem. Nie widzi świata poza swoją narzeczoną i synkiem. Razem czekają na kolejne dziecko, a ich miłość kwitnie w najlepsze. Gratulujemy i czekamy na kolejne premiery od Skolima.

Related post