Wokalista disco polo przygotowuje się do walki na gołe pięści. Jaki będzie finał tego pojedynku?!

 Wokalista disco polo przygotowuje się do walki na gołe pięści. Jaki będzie finał tego pojedynku?!

Artur Suchcicki lider i założyciel Power Boy już niebawem stoczy walkę życia. Wkroczy na ring by spróbować swoich sił w starciu na gołe pięści. Aktualnie artysta cały swój wolny czas poświęca na treningi i poprawę kondycji.

Ten kto zna Artura wie, że jest on nie tylko wokalistą do którego wzdychają miliony fanek. Gwiazdor znany z takich hitów jak „Nie świruj mała”, „Księżniczka” czy „Perfekcyjna” to również czynny strażak w Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Akurat w przypadku tego drugiego zawodu siła i dobra sprawność fizyczna jest bardzo ważna. Artysta od dawna potwierdzał to, że szczególnie dba o swoje ciało niejednokrotnie wrzucając zdjęcia z siłowni na swoje media społecznościowe.

Tym razem postanowił spróbować swoich sił w sporcie na poważnie. Na swoim instastory zamieścił zdjęcie, które tylko potwierdza, że niebawem zobaczymy go na ringu.

Gromda.tv wyznacza nową jakość w realnych pojedynkach. Odrzucając wszystko co zbędne skupiają się na zachowaniu honorowych zasad rywalizacji sportowej. Areną zmagań będzie zmodyfikowany ring bokserski gdzie odbywają się walki na gołe pięści. Wydaje się to dość niebezpieczne i bardzo brutalne lecz mamy nadzieję, że Artur poradzi sobie i wygra tę batalię.

Related post