Wojna Wiśniewski kontra Świerzyński wciąż trwa! Lider zespołu BayerFull żąda oficjalnych przeprosin.

 Wojna Wiśniewski kontra Świerzyński wciąż trwa! Lider zespołu BayerFull żąda oficjalnych przeprosin.

Sławomir Świerzyński wysłał pismo do Michała Wiśniewskiego z żądaniem przeprosin za nazwanie go oszustem. Lider zespołu Ich Troje nie zamierza tego robić i z kataną w ręku szykuje się do batalii.

Kiedyś o Świerzyńskim było głośno z racji podboju Chin. Teraz nadal się o tym mówi, ale rodzaj tych wypowiedzi jest zupełnie inny. Wszystko zaczęło się od otrzymania przez artystę listu w którym stwierdzono nie legalne przywłaszczenie sobie utworu Tawerna pod „Pijaną Zgrają”. Sławomir otrzymał list o naruszeniu praw autorskich od Bukały. Ten zaproponował ugodę, jednak nigdy nie dostał odpowiedzi więc Sprawa trafiła do sądu.

Komentarzy w sprawie było mnóstwo, wśród nich znalazł się również Michał Wiśniewski, który nazwał gwiazdora disco polo krętaczem i oszustem.

– To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował. To jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest „cesarzem” disco polo. Z całym szacunkiem dla niego, ale wystarczy pójść na jakąkolwiek imprezę i tam można usłyszeć „Niech żyje wolność”, „Przez te oczy zielone”, ale raczej nie usłyszymy „Majteczek w kropeczki”. 

Po tej wypowiedzi Muzyk zażądał oficjalnych przeprosin jakoby Michał obraził Jego godność. Ten natomiast stwierdził, że nie ma za co przepraszać i utrzymuje swoje stanowisko. W mediach społecznościowych poinformował o tym fakcie swoich fanów „Ja jestem na batalię gotowy a ty?…

🤣 "Specjalista" od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający chińczyka – Sławomir Świerzyński Bayer Full…

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Wtorek, 6 kwietnia 2021

Jak wyjaśni się obecna sytuacja okaże się za jakiś czas. Michał nie należy do osób, które tak szybko odpuszczają więc może być ciekawie, a Wy jakie stanowisko macie w tej sprawie?

Related post