Wakacyjna propozycja od utalentowanej wokalistki już niebawem! Tym numerem Lea podniosła sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

 Wakacyjna propozycja od utalentowanej wokalistki już niebawem! Tym numerem Lea podniosła sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Gdy w maju po raz pierwszy pisaliśmy o Lei na łamach naszego portalu byliśmy pewni, że osiągnie ona sukces. Po kilku miesiącach możemy tylko to potwierdzić. Jej debiutancki singiel okazał się hitem zdobywając uznanie konkurencyjnych zespoły w branży.

LEA to kobieta która ma świetną intuicję, potrafi obserwować i wyciągać trafne wnioski. Właśnie te cechy jej charakteru pomogły jej w wyborze tematu najnowszej premiery. Anglojęzyczny tytuł kolejnego singla „Come to me baby” to wspólny pomysł Agaty i jej producenta muzycznego Arkadiusza Jasionowicza. To z nim artystka współpracuje od samego początku. Co ciekawe Lea podjęła się wykonać utwór w całości po angielsku. Będzie to swego rodzaju test jej wokalnych umiejętności więc napewno fani wokalistki zwrócą na to szczególną uwagę. Wakacyjnego klimatu całości dodaje powstały przy współpracy z konsorcjum firm Modern Music Solutions & Playcam Media teledysk. Nocne ujęcia na plaży w Dziwnowie nadają profesjonalnego charakteru całej produkcji.

Premiera „Come to me baby” przewidziana jest na 12 sierpnia, my już nie możemy się doczekać a Wy?!.

Related post