Tylko u nas Sandra S zdradza szczegóły swojego życia! Przeczytajcie koniecznie!

 Tylko u nas Sandra S zdradza szczegóły swojego życia! Przeczytajcie koniecznie!

Sandra S to nowa twarz która stawia pierwsze kroki w branży muzycznej. W sieci od kilku tygodni krąży jej debiutancki singiel „Big Klamoty”, który wywołał spore zamieszanie. Nie tylko ze względu na jej talent wokalny, ale i na wizerunek. Tylko u nas artystka zdradza parę ciekawych informacji ze swojego życia.

1. Czy jak byłaś małą dziewczynką miałaś w swoim życiu idola, którego chciałaś naśladować? Kto nim był?!

Sandra S – Największym i jedynym idolem był Marek mój kochany tato i życiowy przyjaciel! To właśnie On pokazał mi jak ważne w życiu jest poczucie własnej wartości i samooceny. Zawsze mnie wspierał i niejednokrotnie powtarzał mi, że mam spełniać marzenia.

2. O czym marzyłaś więc marzyłaś? Czy już jako kilkulatka myślałaś ,że zostaniesz piosenkarką, kiedy zdecydowałaś że to jest to co chcesz robić ?

Sandra S – Zawsze marzyłam aby śpiewac i z tym wiązałam całe moje życie. Już jako nastolatka próbowałam swoich sił jako wokalistka.

3. Co chciałby powiedzieć dziewczynom, które nie wierzą w siebie?

Sandra S – Jeżeli istnieje nawet cień szansy na zrobienie czegoś, co cię uszczęśliwia, zaryzykuj, zrób to. Życie jest zbyt krótkie, a szczęście jest tak rzadkie do znalezienia.

4. Jaki okres Twojego życia był najszczęśliwszym momentem jaki sobie wyobrażasz?

Sandra S – Mam nadzieję że najszczęśliwszy moment w moim życiu dopiero będzie przede mną. Chodź spełniłam swoje marzenie o wydaniu własnego utworu to wierze, że to dopiero początek.

5. Czy chętnie śpiewasz? Czy to przymus?

Sandra S – Chodź odpowiedź jest oczywista powiem tak. Śpiewam bezustannie, śpiewam wszędzie, staram się każdego zarazić miłością do muzyki bo to właśnie ona daje mi radość. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się usiąść przy stole z grupą bliskich osób i zaśpiewać wspólnie, to są duże szanse, że wiesz, o czym mówię. 

6. Czy lubisz muzykę,którą śpiewasz?

Sandra S – Tak, lubię muzykę która spiewam i chce się wspinać ku górze, aby rozwijać swe umiejętności. Chce dawać ludziom radość i pokazać, że warto spełniać marzenia.

7. Co robisz na co dzień oprócz śpiewania?

Sandra S – Na codzień gdy nie pracuje w studiu nad kolejnymi piosenkami opiekuje się domem i moimi zwierzaczkami. Uwielbiam podróżować więc każdą wolną chwilę wykorzystuje właśnie na wypady poza miasto. Jestem osobą, która nie lubi marnować czasu na siedzenie w domu biorę z życia pełnymi garściami.

8. Jak reagują na ciebie ludzie na ulicy, w pracy chodzi m.in o tatuaże.

Sandra S – Jestem przyzwyczajona jeśli chodzi o reakcje ludzi na mój wygląd, zawsze chciałam być w centrum uwagi i do tego dążyłam dlatego nie mam z tym problemu. Jeśli chodzi o tatuaże to je uwielbiam i kontynuuje ozdabianie mego ciała cały czas każdy z nich wyraża inny aspekt ważny w moim życiu.

9. Plany na przyszłość co czeka nas w najbliższym czasie od Sandry.

Sandra S – Narazie nie chce wam zdradzać za dużo, ale szykuje się naprawdę niesamowita niespodzianka. Napewno „Big Klamoty” to początek przygody muzycznej Sandry. Co będzie dalej przekonacie się już niebawem.

I jak wam się podobał wywiad z Sandrą?! Dla tych co przegapili premierę wrzucamy dla was „Big Klamoty”na nasz portal.

Related post