Ten wokalista to prawdziwy wulkan pomysłów i niespożytej energii. Jego najnowsza premiera tylko to potwierdza!

 Ten wokalista to prawdziwy wulkan pomysłów i niespożytej energii. Jego najnowsza premiera tylko to potwierdza!

Pablo Paweł Stawarski to młody i niezwykle utalentowany artysta w branży disco polo. Ten wokalista to prawdziwy wulkan pomysłów i niespożytej energii. Jego głos jest tak emocjonalny, że wzbudza zachwyt fanów muzyki tanecznej. Na jego koncie znajduje się już kilkanaście świetnych numerów a kilka dni temu do tej listy możemy dopisać kolejną nowość „Ty Jesteś Moja”.

Najnowsza propozycja Pabla to połączenie mocniejszego, a zarazem tanecznego brzmienia ze świetnym wręcz romantycznym tekstem. Można by rzecz, że Paweł nareszcie uwolnił drzemiącą w nim bestię na wolność. To co widzimy w teledysku potwierdza ile w tym młodym mężczyźnie tkwi energii. Ponad 20 tysięcy odtworzeń na YouTube daję nam gwarancję, że ten muzyczny eksperyment spotkał się z niezwykłym uznaniem fanów.

„Pablo piękne jest to, jak bardzo bawisz się dźwiękami. Dla mnie jesteś fenomenalnym artystą w tej dziedzinie. Jedyny minus to za małe zasięgi, bo przy tym, co tworzysz niejednokrotnie bijesz na głowę topowe zespoły”. Chyba nic więcej nie musimy mówić zapraszamy was jedynie do obejrzenia najnowszej propozycji Pawła. A to dopiero początek wakacyjnych nowości artysty.

 

Related post