Szpilki znów atakują!!! Dziewczyny właśnie zakończyły zdjęcia do najnowszego teledysku. Efekty wkrótce!!!

 Szpilki znów atakują!!! Dziewczyny właśnie zakończyły zdjęcia do najnowszego teledysku. Efekty wkrótce!!!

Zespół Szpilki tworzą trzy przepiękne i mega utalentowane dziewczyny. Milena, Klaudia i Marlena tworzą zgrany team muzyczny już 8 lat lecz w branży disco polo zadebiutowały kilka miesięcy temu.

Wzięte pod skrzydła największej firmy fonograficznej Green Star Music wydały swój debiutancki singiel „Zaczaruję”. Dziewczyny dosłownie zaczarowały fanów muzyki disco polo i w niespełna 4 miesiące ich teledysk osiągnął ponad 2 miliony wyświetleń. Głównym celem przyjaciółek było dawać radość i dobrą zabawę odbiorcą i to się udało.

Panie nie zwalniają tempa i jak się okazuje niebawem usłyszymy kolejną nowość od Szpilek.

Pozdrawiamy z wczorajszego planu teledysku 🌪 Już niedługo nowość od Szpilek‼️‼️Czekacie? My nie możemy się już doczekać aż podzielimy się z Wami kolejna piosenka 🙈❤️Dziękujemy HypeVision🤘🏼Praca z Wami to czysta przyjemność 😎Buziaki, Wasze Szpilki 💋

Jak myślicie czy Milena, Klaudia i Marlena są nową tajną bronią wytwórni i powielą sukces dziewczyn z Top Girls ? Myślimy, że to się może udać!

Koniecznie śledźcie nasz profil w mediach społecznościowych DiscoNews.pl. Wyczekujcie informacji na pewno będziemy informować was o zbliżającej się premierze.

Related post