Szpilki wchodzą na szczyt! Kolejny singiel pięknych dziewczyn zachwyca fanów. Czy Topki mogą czuć się zagrożone?!

 Szpilki wchodzą na szczyt! Kolejny singiel pięknych dziewczyn zachwyca fanów. Czy Topki mogą czuć się zagrożone?!

Milena, Klaudia i Marlena to trzy przepiękne i niezwykle utalentowane wokalistki zespołu Szpilki, które nie dają o sobie zapomnieć. Dziewczyny działają na scenie disco polo od niedawna. Debiutancki teledysk Szpilek pod tytułem „Zaczaruję” usłyszeliśmy 5 miesięcy temu. Dziewczyny szybko zdobyły uznanie fanów i pną się na sam szczyt podnosząc sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Wczoraj miała miejsce kolejna premiera od charyzmatycznych wokalistek. „Zaczniemy od buzi” to połączenie tanecznej aranżacji z klubowym brzmieniem i lekkim tekstem. Po licznych komentarzach zamieszczonych pod teledyskiem nie mamy wątpliwości, że utwór już ma swoich fanów.

„Bardzo dobra produkcja i nuta od pierwszego utworu wydanego przez was to widać że będzie kolejna nuta będzie petardą oczywiście życzę powodzenia w branży disco super”, „Tak jak się spodziewałem,tak jest,kolejny hit.Oby tak dalej.Brawo!”,

Po tych opiniach nie mamy wątpliwości, że Szpilki stworzyły kolejny hit. I tu nasuwa się pytanie czy nasze Topki mają konkurencję?! Czy w świecie disco polo jest miejsce dla dwóch tak świetnych girlsbandów?!. Być może dziewczyny połączą siły i stworzą sekstet, a my zobaczymy sześć pięknych pań na jednej scenie! Chcielibyście usłyszeć takie połączenie?!

Related post