Smutek w rodzinie Martyniuków. Śmierć zabrała ukochaną im osobę.

 Smutek w rodzinie Martyniuków. Śmierć zabrała ukochaną im osobę.

Rodzina Zenka przeżywa ciężkie chwile wczoraj zmarła ukochana teściowa a mama Danuty. Jakiś czas temu media poinformowały fanów artysty, że jego teściowa trafiła do szpitala. Kobieta miała 72 lata i zmagała się z koronawirusem, niestety w okresie późniejszym doszły inne komplikację. Niestety tym razem przegrała tą nierówna walkę, a rodzina pogrążyła się w smutku. Wokalista w rozmowie Faktem przyznaje, że całej rodzinie nie jest lekko. – Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama – mówi nam zdruzgotany gwiazdor disco polo.

O fakcie śmierci ukochanej mamy i teściowej poinformowała poprzez media społecznościowe sama żona artysty. Chciała w jakiś sposób podzielić się swoim żalem z bliskimi osobami.

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj.Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz.Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża.Spoczywaj w Pokoju.

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów wsparcia i otuchy dla całej rodziny Martyniuków. My również dołączamy się do kondolencji niech spoczywa w spokoju.

Related post