Skradziona tożsamość wokalisty disco polo! Kordian Cieślik ostrzega przed oszustem!

 Skradziona tożsamość wokalisty disco polo! Kordian Cieślik ostrzega przed oszustem!

Kordian Cieślik padł ofiarą oszustwa, gdyż ktoś bezprawnie wykorzystał Jego wizerunek. Gwiazdor disco polo zwrócił się o pomoc do swoich fanów.

Kordian Cieślik to pseudonim artystyczny piosenkarza, kompozytora oraz autora tekstów Wacława Cieślika. Muzyk posiada wykształcenie muzyczne – jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu. W styczniu 2013 roku artysta stał się współzałożycielem oraz liderem zespołu Kordian – i właśnie od tamtej pory, gdy Wacław stał się Kordianem, rozpoczęła się jego muzyczna kariera w świecie rytmów disco polo.

Artyści disco polo są skazani na wielką sławę i uwielbienie swoich fanów. Jak się okazuję ktoś postanowił to wykorzystać. Wczoraj artysta na swoich profilach w mediach społecznościowych poinformował swoim fanów o oszustwie. Ktoś skradł jego dane i zdjęcia zakładając kolejny profil próbował wyłudzić pieniądze podszywając się pod wokalistę.

KOCHANI APELUJĘ KOLEJNY RAZ O ZGŁASZANIE FAŁSZYWEGO KONTA OSOBA PODSZYWAJĄCA SIĘ POD MOJE DANE I ZDJĘCIA PRÓBUJE…

Opublikowany przez Kordian Cieślik Poniedziałek, 3 maja 2021

Oczywiście sprawa trafiła już w ręce policji, a ten kto to zrobił poniesie konsekwencje. Jednak Kordian pomimo wszystko uczula wszystkich aby mieć oczy i uszy otwarte. Jak sami widzicie sława i rozpoznawalność ma niestety dwie strony. Mamy nadzieję, że sprawa będzie miała szczęśliwy finał i szybkie zakończenie.

Related post