Sandra S największym kameleonem w branży muzycznej!. Artystka po raz kolejny zmieniła swój image na potrzeby teledysku.

 Sandra S największym kameleonem w branży muzycznej!. Artystka po raz kolejny zmieniła swój image na potrzeby teledysku.

Sandra S o której niejednokrotnie pisaliśmy na naszym portalu to jedna z tych gwiazd, która przywiązuje szczególną uwagę swemu wizerunkowi. Możemy śmiało powiedzieć, że jest ona największym kameleonem w branży muzycznej. Kilka dni temu w mediach społecznościowych pokazała się w innej odsłonie!

Sandra S jest aktualnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych artystek w branży muzycznej. Momentem przełomowym w jej karierze było wydanie jej pierwszego premierowego utworu pt.”Big Klamoty”. Po niewątpliwym sukcesie singla, który stał się niezaprzeczalnym hitem Sandra nie zaprzestała się rozwijać!. Niedługo potem w sieci opublikowano kilka wywiadów z artystką, która opowiadała o swoich planach na najbliższe miesiące. W każdym z nich Sandra niejednokrotnie podkreślała jak ważny dla niej jest jej wygląd zewnętrzny i jak szybko potrafi na potrzeby teledysku zmienić swój image.

Ponieważ bacznie śledzimy poczynania wokalistki szybko spostrzegliśmy kolejną zmianę w jej życiu. Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie na, którym Sandra ma uwaga ogniście rude włosy. Oczywiście fani artystki są zachwyceni tą jakże odważną zmianą. Ale i nam się wydaję że ten kolor włosów idealnie pasuje do charakteru artystki. Nasza redakcja wprost zapytała ją o powód metamorfozy odpowiedziała, że na potrzeby kolejnego teledysku, którego premiera już niebawem postawiła na zmianę.

A wy jak sądzicie w jakim kolorze włosów Sandrze jest najlepiej? Czarne, blond, rude a może macie jakieś inne pomysły?

Related post