Robert Bruneika trenerem Armando. Efekty są powalające „Nie ma lipy”!!!

 Robert Bruneika trenerem Armando. Efekty są powalające „Nie ma lipy”!!!

Robert Burneika, właśc. Robertas Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu. Litewski kulturysta, zawodnik MMA, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. Gdy kilka lat temu zaczął nagrywać materiały wideo i publikować je w sieci, na pewno nie spodziewał się jaką furorę zrobi w Polsce. Nad Wisłą szybko doceniono jego kreatywność, co przełożyło się na to, że dziś można Go nazwać polskim celebrytą. Co przełożyło się na to iż Robert otworzył swoją własną siłownie w Warszawie do której wstęp ma każdy chętny.

Właśnie z takiej okazji skorzystał jeden z wokalistów muzyki disco polo. Armando a prywatnie Aron Jędrzejczyk w branży dał się poznać jako utalentowany wokalista z romantyczną duszą. Jego utwory „Karolina” czy „Jesteś ideałem” bardzo dobrze zostały przyjęte przez fanów DP.

Jak wielu z Was zauważyło wokalista bardzo dba o swój wizerunek. Na oficjalnym funpag-u gwiazdy niejednokrotnie zamieszczał zdjęcia z siłowni. Jak widać nie tylko muzyka jest pasja Armando. Jednak tak naprawdę to wczorajsze zdjęcia z Hardkorowym Koksem zaskoczyły fanów artysty.

Jak trenować to u boku Najlepszych! 🏆 Dzięki Official Robert Burneika 💪💪💪 I nie ma lipy! 😎

Cóż możemy powiedzieć, efekty tej współpracy widoczne są gołym okiem. Brawo Aran szacun i czekamy na więcej.

Postanowiłem jednak wrzucić tutaj krótki filmik z mojego treningu, dla tych którzy mówią mi, że nóg nie robię 😂😊 Pozdrawiam! 😎

Opublikowany przez Armandona Poniedziałek, 6 lipca 2020

Related post