Rapujący Marcin Siegieńczuk tego jeszcze nie było!. Powiew świeżości w dotychczasowym dorobku artysty. Zobaczcie zapowiedź!!!

 Rapujący Marcin Siegieńczuk tego jeszcze nie było!. Powiew świeżości w dotychczasowym dorobku artysty. Zobaczcie zapowiedź!!!

Marcin Siegieńczuk to artysta estradowy,  który od przeszło dwudziestu lat działalności sceniczno-wydawniczej nie przestaje zachwycać swoimi fanów. Utwory, które tworzy powstają z serca i pasji do muzyki. Miliony polaków do dziś dnia bawią się przy największych hitach wokalisty.  Bo kto z was nie zna chociażby słynnej “Sąsiadki”, czy utworu “Ciało do ciała”.

Marcin zaskarbił serca słuchaczy przedewszystkim prawdą. Jego utwory to nie tylko porywające brzmienia ale i życiowe teksty. To jest coś co sprawia, że piosenki artysty są obowiązkowym elementem do słuchania w każdym miejscu.

Dziś na kanale YouTube Wydawnictwa Muzycznego Folk pojawiła się zapowiedź kolejnej premiery legendarnego wokalisty. „Głowa do góry” to coś zupełnie innego, a to dlatego że Marcin rapuje tekst piosenki. Fani nie kryją zachwycenia pisząc tylko jedno „Wrócił Mistrz!„.

Premiera zapowiedziana jest już niebawem bo w czerwcu. Pozostaje nam tylko cierpliwie poczekać na dokładną datę, a w ramach zadośćuczynienia zobaczcie zapowiedź

Related post