Przełomowy moment i kolejny sukces w życiu Folwarskiej! Edyta po raz kolejny udowadnia, że warto walczyć o swoje.

 Przełomowy moment i kolejny sukces w życiu Folwarskiej! Edyta  po raz kolejny udowadnia, że warto walczyć o swoje.

Edyta Folwarska w świecie polskiego show-biznesu działa od kilkunastu lat. Najbardziej rozpoznawalna jest z bycia dziennikarką obracającą się w środowisku disco polo. Ten kto zna osobiście Edytę wie, że ta kobieta dąży do spełniania własnych marzeń. Od dwóch lat realizuje się pisząc książki. Na swoim koncie ma dwa bestsellery „Zbiór miłości niechcianych” oraz „Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty”.

Na początku 2021 roku ruszył kolejny projekt, który powstał przy współpracy z utalentowaną pisarka K.N.Haner. W ramach serii Pink Book, dziewczyny przygotowały, aż po 12 romantycznych powieści. Jej książki zachwycają nie tylko niezwykłymi historiami, płomiennymi romansami ale głównie mnóstwem emocji i prawdziwością. Każda z nich to osobna opowieść inspirowana codziennym życiem i własnymi przeżyciami.

Jak widać warto w życiu walczyć o swoje chociażby po to by spełnić własne marzenia. A jak się okazuje to jeszcze nie koniec sukcesów Edyty. Dziś trochę wyskakując przed szereg „Super Express” opublikował artykuł w którym zdradził najbliższe plany pisarski. Jak się okazało pierwsza książka z wspomnianej wcześniej serii Pink Book zostanie zekranizowana. „Pokusa” opowiada historię dziewczyny marzącej o wielkiej karierze jednak życie wszystko weryfikuje. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w przyszłym roku, a całość będzie kręcona zarówno w Polsce jak i we Francji. Chodź trudno doczekać się ekranizacji powieści przez wielu dobrych autorów jej się udało. Ciężka praca i dążenie do osiągnięcia własnego celu dało oczekiwany efekt.

Gratulujemy ci Edytko takiego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na efekty. Oczywiście czytamy każdą części serii Pink Book i bardzo nam się podoba.

Related post