Poznajcie nowych domowników Magdaleny Narożnej. Uwaga grozi to zauroczeniem!!!

 Poznajcie nowych domowników Magdaleny Narożnej. Uwaga grozi to zauroczeniem!!!

Magdalena Narożna liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi odkąd formacja święci triumfy gwiazda wzbudza wokół siebie spore zainteresowanie. W ostatnim czasie coraz śmielej zaprasza media do swojego życia i chętnie dzieli się sytuacjami z dnia codziennego.

Niestety okres pandemii spowodował brak koncertów i spotkań z fanami, jednak wokalistka wykorzystuje ten czas inaczej. Ci co śledzą losy Magdy wiedzą, że ma ona piękny dom pod Łomżą. Otoczony lasem w pięknym cichym miejscu to azyl artystki od zgiełku i hałasu dużego miasta. W wywiadach wiele razy powtarzała, że na wsi czuła się najlepiej i to właśnie tam spędziła najpiękniejsze lata swojej młodości. Zawsze tęskniła za tym, że rano wychodząc słyszała chociażby pianie koguta. Dlatego właśnie postanowiła zamieszkać w takim miejscu.

Dziś jej dom jest pełen zwierząt ma kilka kurek, kogucika , a posesji bronią dwa owczarki środkowoazjatyckie. W weekend poprzez media społecznościowe Magda poinformowała swoich fanów że wybiera się na targ by uzupełnić zapasy na najbliższy tydzień. Jak się okazało nie wróciła tylko z zakupami, ale i z nowymi domownikami!. Na instastory ukazały się dwie piękne małe kaczuszki, które dołączyły do rodziny Narożnej. Zobaczcie zdjęcie ale uwaga grozi zauroczeniem.

Related post