Powrót do lat 90′ w premierowym singlu młodego wokalisty! „Piosenka z dawnych lat” hitem tegorocznego lata ?!

 Powrót do lat 90′ w premierowym singlu młodego wokalisty! „Piosenka z dawnych lat” hitem tegorocznego lata ?!
Robert to 28-letni młody i niezwykle utalentowany wokalista z wielkimi aspiracjami. Pochodzący z Chełmna artysta już od najmłodszych lat związany był z muzyką. Występy solowe i udział w konkursach muzyki popularnej i rozrywkowej pozwolił mu zdobyć doświadczenie sceniczne które wykorzystuje w życiu dorosłym.

I tak w 2018 roku po raz pierwszy świat disco polo usłyszał o Kociku. Utwór „Całuj do rana” to jego własny autorski numer do którego sam napisał muzykę i słowa. Sam teledysk jak i cała piosenka spotkała się z pozytywnym odbiorem co utwierdziło młodego wokalistę by tworzyć dalej. Głowa pełna pomysłów umożliwiła mu zapełnić szufladę różnymi projektami i materiałami muzycznymi którymi chce dzielić się ze swoimi fanami. Ich liczb stale się powiększa, co przekłada się na większe zaangażowanie przy kolejnych piosenkach.

Po niemal rocznej przerwie Kocik wrócił do nas z naprawdę świetną premierą. „Piosenka z dawnych lat” to swego rodzaju wehikuł czasu. Wokalista cofa nas do lat 90′, które są bliskie jego sercu ze względu na sentyment do tego rodzaju brzmienia. To właśnie w tych latach młody Robert uczestniczył w koncertach organizowanych w Chełmińskim amfiteatrze, oglądając występy największych gwiazd muzyki tanecznej. Każdy kto jeszcze pamięta początki muzyki disco polo z pewnością przeniesie się w czasie i ożywi własne wspomnienia. Teledysk który powstał przy współpracy z ekipą Ultimate Media dopełnia klimatu jaki mieli poczuć fani młodego wokalisty.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście „piosenki z dawnych lat” koniecznie włączcie ją właśnie teraz!

Related post