Ponad 42 tys wyświetleń w miesiąc od premiery. Klaudia Bemler zdecydowanym krokiem weszła na rynek muzyczny. Takich kobiet potrzeba w branży disco polo.

 Ponad 42 tys wyświetleń w miesiąc od premiery. Klaudia Bemler zdecydowanym krokiem weszła na rynek muzyczny. Takich kobiet potrzeba w branży disco polo.

Klaudia Bemler urodziła się i mieszka na Śląsku, skąd wywodzą się jej korzenie. Od zawsze w jej domu gościła muzyka disco polo i śląskie szlagiery. Zamiłowanie do śpiewu odziedziczyła po dziadku, oraz tacie. Jej pasją poza muzyką jest taniec, szczególnie taniec towarzyski i bachata, podróże, sport, fotomodeling. Z zawodu jest trenerem personalnym, co również uznaje za, pasję. A w tym wszystkim znalazła czas na spełnianie swojego kolejnego pragnienia jakim jest śpiew i występy na wielkiej scenie.

A jak to się wszystko zaczęło… Pierwszy utwór powstał typowo spontanicznie, spełniając swoje marzenie od lat. Jak widać potwierdza się przekonanie że spontany są najlepsze. Pierwszy debiutancki singiel Klaudia wydała około czterech miesięcy temu. Piosenka „Życie dla mnie” bardzo szybko spodobała się fanom muzyki disco polo więc padł pomysł na kolejny utwór. „Całą Siebie Tobie Dam” niespełna w miesiąc od premiery osiągnął ponad 42 tys wyświetleń to niesamowity wynik jak na debiutującą wokalistkę.

Aktualnie artystka pracuje nad następnymi dwoma utworami, możemy zdradzić, że jeden to będzie duet , a drugi w całkiem innym klimacie niż poprzednie. Na naszym portalu przedstawiamy najnowszy utwór wraz z teledyskiem Klaudii pt: „Całą siebie Tobie dam„. Jedno jest pewne ta dziewczyna ma szansę bardzo mocno namieszać w branży muzycznej.

Related post