Polska Cardi B tak mówią o niej na rynku muzycznym. Sandra S ta kobieta wie czego chce od życia i spełnia marzenia.

 Polska Cardi B tak mówią o niej na rynku muzycznym. Sandra S ta kobieta wie czego chce od życia i spełnia marzenia.

Pojawiła się niespodziewanie na polskim rynku muzycznym i zrobiła wokół siebie niemałe zamieszanie. Jej debiutancki singiel pt. „Big Klamoty” odbił się szerokim echem w kraju. Porównywana jest do Cardi B. chociażby ze względu na swój kontrowersyjny wygląd. Ale przecież o to tu chodzi by zaistnieć trzeba się czymś wyróżniać.

Od pierwszej premiery minęło już ponad 2 miesiące, a o Sandrze wciąż nie cichnie. Klip wciąż krąży po sieci, a ona sama dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Miesiąc temu na jej kanale w serwisie YouTube pojawił się kolejny premierowy singiel. „Nas już nie ma” to zupełnie inna propozycja utalentowanej wokalistki. Tekst o rozstaniu, niespełnionej miłości i melancholijna linia muzyczna daje do myślenia. Jak sami widzicie Sandra S to nie tylko mocna i drapieżna kobieta o mocnym charakterze, ale i wrażliwa ciepła kobieta.

Na tą chwilę wiemy, że artystka nakręciła już następny teledysk chodź czeka ona na swoją premierę. A to nie koniec wspólnie ze swoim producentem muzycznym pracują nad drugim albumem. Wszystko wskazuje na to, że tajemnicza Sandrą $ nie pokazała całej siebie. Spełnia swoje marzenia i wierzy w siebie, a to jest najważniejsze.

Czekamy więc na kolejne premiery a tymczasem zobaczcie „Nie ma nas” i poznajcie inna twarz Sandry S.

Related post