Podróż w kosmos zakończona pomyślnie! Defis wylądował na planecie „Sukces”!

 Podróż w kosmos zakończona pomyślnie! Defis wylądował na planecie „Sukces”!

Karol Zawrotniak należy do grona tych artystów, którzy w szybkim czasie osiągnęli niebywały sukces. Po ilości wyświetleń teledysków w serwisie YouTube można śmiało przyznać, że piosenki zespołu „Defis” słuchają miliony. Fani wokalisty nie tylko z zapartym tchem śledzą jego losy ale wciąż dopominają się o kolejne nowości. I chodź kilka miesięcy temu wspólnie z Miłym Panem stworzyli niezwykły duet im ciągle było mało.

I tak po dłuższej przerwie nareszcie jest – nowość od zespołu Defis „Ciebie Chcę mieć”. Można by się spodziewać, że tym razem Karol nie jest w stanie już bardziej zaskoczyć swoich fanów, a jednak. Kosmiczna opowieść z teledyskiem inspirowanym znaną lekturą to niemałe zaskoczenie. „Mały książę” to książka uwielbiana przez tysiące osób na całym świecie. Przetłumaczona na ponad 300 języków bądź dialektów, sprzedana w ponad 140 milionach egzemplarzy, należy do klasyki światowej literatury. Jak widać ekipa Allinteractive Films po raz kolejny wie co robi.

Utwór od dnia premiery wciąż znajduje się na karcie najchętniej oglądanych i komentowanych filmów w serwisie YouTube. Oznacza to, że Defis po raz kolejny „leci” po sukces!. Na DiscoNews.pl publikujemy teledysk do najnowszej produkcji i czekamy n wasze komentrze. Czy to będzie hit 2021 roku?!.

Related post