Po dwóch latach przerwy wraca na scenę! Ikona muzyki disco polo mówi wprost „…Nie będę ukrywać, że tęsknię do spotkań z fanami…”

 Po dwóch latach przerwy wraca na scenę! Ikona muzyki disco polo mówi wprost „…Nie będę ukrywać, że tęsknię do spotkań z fanami…”

Shazza, a prywatnie Magdalena Pańkowska, była jedną z największych gwiazd disco polo lat 90. Niedawno wokalistka udzieliła wywiadu telewizyjnego, w którym opowiedziała, jak w czasach pandemii wyglądało jej życie.

Charakterystyczne kruczoczarne włosy, nienaganna figura, wyrazisty mocny głos i unikalny pseudonim sceniczny – to znaki rozpoznawalne Shazzy. W latach 90. wylansowała szereg przebojów, takich jak „Bajao Bongo”, „Bierz, co chcesz” czy „Egipskie noce”. Do dziś pozostaje aktywna muzycznie, jednak ostatnie problemy zdrowotne wymagały od niej zwolnienia tempa.

W ostatnim czasie dość cicho było na temat wokalistki. Po ostatniej premierze w 2019 roku „Najładniejszy uśmiech” artystka nagle zniknęła. Jednak po wywiadzie dla telewizji Polsat News media zawrzały. Jak się okazuje ubiegły rok był dla niej mało łaskawy. Ikona muzyki disco polo podupadła na zdrowiu lecz dzięki wspaniałej opiece medycznej Shazza wróciła do pełni zdrowia.

Czas ten wykorzystała nie tylko nad stworzeniem nowych utworów muzycznych, ale i w całości p[oświęciła się swojej drugiej pasji malarstwu. Tak jak się okazuję Magdalena jest duszą artystyczną na wielu polach.

Świetną wiadomością jest fakt, że wokalistka zapowiedziała powrót na scenę muzyczną. Jak sama powiedziała „…Nie będę ukrywać, że tęsknię do spotkań z fanami…”. My również tęsknimy za występami nie tylko Shazzy, ale i innych gwiazd sceny disco polo.

Myślicie. że będzie to wielki come back artystki? Cudownie będzie zobaczyć ją znów na scenie, czekajcie cierpliwie i śledźcie media. Niebawem kolejne informacje.

Related post