Pikantne zdjęcia wokalistki disco polo! Takiej figury można pozazdrościć.

 Pikantne zdjęcia wokalistki disco polo! Takiej figury można pozazdrościć.

Beata Jastrzębska to piękna i utalentowana kobieta o wielu pasjach. Beathris nie tylko pięknie śpiewa, ale również fantastycznie fotografuje i zajmuje się makijażem. To jednak nie koniec talentów wokalistki. Jaki się okazuje w przeszłości była też zawodową tancerką. Odniosła sukcesy przede wszystkim w tańcach latynoamerykańskich ale i nie tylko. Ostatnio możemy ją także podziwiać jako modelkę a dokładnie ambasadorkę marek L’attore i Mariko Design.

Beathris jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie dodaje zdjęcia nie tylko z planów zdjęciowych ale i z życia codziennego. Jednak to wczorajsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Artystka opublikował zdjęcie na którym odkrywa swoje ciało, dotąd pozowała zazwyczaj w eleganckich długich kreacjach lecz wczoraj odkryła więcej. Fani nie kryli zaskoczenia sypiąc komplementami pod adresem wokalistki.

„No Beata teraz to Zaszalałaś”, „Super Beato wyglądasz”, „Mega, mega, mega”, „Ooo woow nieźle”

To jednak nie wszystko Beata poszła krok dalej i specjalnie dla nas przyszykowała kilka odważnych fotek zobaczcie je właśnie teraz

Trzeba szczerze przyznać, że Beathris staje się bardzo charakterystyczną postacią w świecie disco polo. Zdecydowanie twórczość artystyczna, to nie jest jej jedyna zaleta.

Related post