Panowie z zespołu Cosmo nauczą was jak poderwać dziewczynę! Zobaczcie klip do kawałka „Ibiza”, a wszystko będzie jasne!

 Panowie z zespołu Cosmo nauczą was jak poderwać dziewczynę! Zobaczcie klip do kawałka „Ibiza”, a wszystko będzie jasne!

Cosmo to grupa składająca się z samych mężczyzn grających muzykę taneczną, biesiadną i weselną. Tworzą go mieszkańcy powiatu łowickiego: Piotr Klimkiewicz, Michał Stokowski, Wojciech Piestrzeniewicz i Szymon Czerwiec oraz wokalista Dominik Kosma z Kadzielina. To właśnie od nazwiska ostatniego z nich wziął się pomysł na nazwę zespołu.

Słuchacze Cosmo do tej pory mieli okazję słuchać utworów tylko w dużej mierze pasujących do klimatów weselnych. Jednak nowy singiel grupy pt. „Ibiza” okazał się niesamowitym zaskoczeniem. Ten niezwykle taneczny numer oparty na klubowym brzmieniu z humorystycznym przekazem poderwie do tańca niejednego z was. Panowie postanowili nagrać utwór, który miał bawić i tak się właśnie stało. I chodź teledysk został nakręcony w Warszawskim klubie to w całości oddaje charakter wakacyjnego podrywu.

Śmiało możemy powiedzieć, że panowie zrobili kawał dobrej roboty. Wiele wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia z potencjalnym hitem tego lata. Zapraszamy was do obejrzenia najnowszego teledysku grupy Cosmo na łamach naszego portalu.

Related post