Odważna metamorfoza uwielbianego wokalisty disco polo. Fani są w pozytywnym szoku! Poznajecie kto to?!

 Odważna metamorfoza uwielbianego wokalisty disco polo. Fani są w pozytywnym szoku! Poznajecie kto to?!

Jerzy Szuj należy do grona uwielbianych artystów muzycznych. W branży disco polo znany każdemu jako zespół Jorrgus wciąż święci triumfy.
Jego produkcję są najchętniej słuchanymi utworami, które w bardzo szybkim tempie zdobywają uznanie fanów. „Będziesz moja”, „Oddam Ci serce” czy też „Uzależniłaś mnie” do dziś dnia odtwarzają wszystkie kanały o tematyce muzycznej.


Dzisiejszy dzień znanego artysty zdecydowanie zapamiętamy na długo. Kilka minut temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie w wymownym opisem. „Czas na zmiany , nowy materiał i teledysk już niebawem jak wam się podoba mój nowy image ????” czytamy na facebooku wokalisty. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest włosy są zgolone do zera!.

Oczywiście już po chwili posypała się fala komentarzy i to samych pozytywnych.

„Takiego powinienem Ciebie znać od lat”, „Myślałem, że to Piotr Gąsowski na diecie”, „No kurka wodna Jureczku”

A wam jak się podoba odważna metamorfoza Jurka?! Dla nas wygląda co najmniej jak włoski gangster. Ciekawe czy wokalista naprawdę ogolił włosy czy jest to tylko odpowiednia charakteryzacja napewno niebawem się przekonamy. Nie mniej jednak tym razem wokalista nieco nas zaskoczył.

Related post