O takim duecie marzy nie Jeden wokalista! Lili szykuje premierę tym razem postawiła na duet.

 O takim duecie marzy nie Jeden wokalista! Lili szykuje premierę tym razem postawiła na duet.

Takiej niespodzianki chyba nikt się tego nie spodziewał!. Lili ogłosiła,że szykuje kolejną premierę. Tym razem postawiła na duet i to z Marcinem Millerem liderem i założycielem grupy Boys.

Finalistka i zwyciężczyni programu Disco Star szybko zdobyła popularność, a Jej utwory osiągają milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube. Ostatnia premiera miała miejsce kilka miesięcy temu, a już szykuje kolejną nowość.

„Ostatni bal” to tytuł singla, który powstał przy współpracy z Marcinem Millerem. Nie od dziś wiadomo iż Lili jest muzycznym dzieckiem lidera zespołu Boys!. Być może właśnie dzięki temu zobaczymy ich we wspólnym utworze tak jak w przypadku Luka Rosi.

Niestety data premiery Basia jeszcze nie zdradziła, lecz ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych zapowiada się ciekawie. Będzie mrocznie, ale i romantycznie, w klipie gościnnie wystąpi Luka Rosi oraz DiscoViola. Zobaczcie kilka zdjęć z planu do którego zdjęcia kręcone są przez Allinteractive Films. Śledźcie profil Lili w mediach społecznościowych by być na bieżąco.

Related post