Nowy anglojęzyczny projekt na rynku muzycznym. Jedna dobra decyzja przepisem na sukces!

 Nowy anglojęzyczny projekt na rynku muzycznym. Jedna dobra decyzja przepisem na sukces!

W dobie pandemii podczas rozmowy telefonicznej ze znanym producentem muzycznym padła sugestia, ażeby stworzyć nowy projekt, który zawładnie rynkiem muzycznym. Po opracowaniu dokładnego planu działania szybko przystąpiono do jego realizacji. Tak powstał tajemniczy artysta o pseudonimie Diler. Kim jest wokalista stojący na czele tego projektu?. To Sebastian Zaperty mężczyzna nie bojący się wyzwań dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczył moment by podjąć decyzję na temat swojej muzycznej kariery i oto mamy efekty pierwszy singiel.

Singiel „Every Time” to klasyczne „dziecko pandemii”. Narodziło się z potrzeby dzielenia się emocjami i dobrą muzyką, która jak wiadomo jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Utwór opowiada o bezwarunkowej miłości – takiej która pochłania przestrzeń, zatrzymuje czas i zdarza się tylko raz w życiu. Uzupełnieniem tego ładunku emocjonalnego jest energetyczna i wciągająca produkcja. Za całokształt odpowiada znany z wielu nowoczesnych produkcji Arkadiusz Jasionowicz Atlantix Studio. To on wspólnie z Dilerem stworzył tekst i niezwykle topowe brzmienie opierające się na aktualnych trendach radiowych i klubowych.

Jak widać premierowy singiel przypadł do gustu wielu słuchaczom. Klip aktualnie ma ponad 42 tys wyświetleń a ta liczba wciąż rośnie. Ilość pozytywnych komentarzy tylko to potwierdza. Diler aktualnie pracuje nad kolejnym utworem, ale nie chcemy wam zdradzać w jakim języku pojawi się kolejna nowość. Dla tych co przegapili mikołajkową premierę zapraszamy was do obejrzenia jej na naszym portalu.

Related post