Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił swój pierwszy utwór!

 Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił swój pierwszy utwór!

Branża muzyki tanecznej z dnia na dzień poszerza się o nowe twarze, które chcą pokazać swój talent oraz pomysł na siebie szerszej widowni. W sieci wciąż pojawiają się nowe utwory, jednak każdy jest inny. Niektóre z nich bawią, inne wzruszają, a kolejne po prostu porywają do tańca. Jaki więc pomysł na siebie ma młody wokalista, który zaczyna swoja przygodę z disco polo?!

Salut to niezwykle młody, utalentowany i przystojny wokalista. Damian na co dzień mieszka niedaleko Turek miejscowości w województwie Wielkopolskim. Styczność z muzyką tak jak wielu znanych wokalistów miał od najmłodszych lat. Damian na scenie muzycznej był już obecny jakieś 7 lat temu lecz na jakiś czas postanowił przystopować.

Teraz powraca z nowym pomysłem na siebie. Postanowił połączyć taneczne rytmy disco polo z mocnym brzmieniem i energią. Kilka dni temu do sieci trafił jego pierwszy cover zespołu Power Play „Na zawsze”. Z komentarzy zamieszczonych pod utworem, że jego wykonanie tak trudnego utworu przypadło do gustu wielu słuchaczy.

„Power play ma trudne nuty no ale dałeś radę ale będę zaglądał czy jest progress”; „Mega wykon”, „Super wyszło”

W rozmowie z redakcja portalu DiscoNews.pl Damian zdrdził nam swoje plany na najbliższą przyszłość. Wstępnie ma nagrany utwór z Bartoszem BOCHEŃSKIM, a to nie wszystko. Kolejnym ruchem jest nagranie dwóch numerów z Marioo do którego powstaną również teledyski. Oraz jeżeli uzyska zgodę chce odświeżyć utwór Mister DexEh Życie. Jak widać mimo młodego wieku Salut ma już pomysł na siebie.

Będziemy śledzić dalsze losy Damiana, a tymczasem zobaczcie „Na zawsze” w wykonaniu Salut . Koniecznie dajcie znać jak wam się podoba jego interpretacja.

Related post