Nowa twarz w branży disco polo! „Bez Ciebie” debiutancki singiel artysty już dostępny!

 Nowa twarz w branży disco polo! „Bez Ciebie” debiutancki singiel artysty już dostępny!

Branża disco polo wciąż się rozrasta. Z dnia na dzień na scenę muzyczną wkraczają coraz to nowe zespoły wypuszczając różnorodne utwory. Jednak każdy z nich jest inny, każdy zachwyca inaczej i wzbudza różne odczucia w odbiorcach. Jedne przeboje bawią, niektóre wzruszają, a jeszcze inne po prostu porywają do tańca. Tak samo jest w przypadku wokalistów, każdy chce wnieść do branży coś swojego, charakterystycznego by wyróżniać się na tle innych.

Czym więc zachwyci nas Robert B nowa twarz na rynku disco polo?. Pochodzący z Wyszkowa wokalista swoja przygodę z muzyką zaczął w wieku 15 lat. Teraz utworem ” Bez Ciebie ” zadebiutował na rynku muzycznym. Po jednym utworze możemy powiedzieć, że Jego ciepły i charakterystyczny wokal napewno znajdzie szerokie grono odbiorców. A to jak rozwinie się kariera RobertaB przekonamy się za jakiś czas śledząc na bieżąco Jego poczynania.

Tymczasem zobaczcie jego debiutancki singiel właśnie teraz. Powstał on przy współpracy z Dawidem Kulesza, który odpowiada za aranżację i słowa oraz niezawodną ekipą PNmedia.

Related post