„Nie wiem czyja to robota ale wyprzedza konkurencję mocno” – tak o premierowym singlu artystki piszą internauci. Lea zaskoczyła wszystkich!!!

 „Nie wiem czyja to robota ale wyprzedza konkurencję mocno” – tak o premierowym singlu artystki piszą internauci. Lea zaskoczyła wszystkich!!!

Miesiąc temu na łamach naszego portalu przedstawialiśmy wam nową wokalistkę w branży muzycznej. LEA czyli Agata Zachariasz – energiczna polska wokalistka o bardzo silnym wokalu i jeszcze silniejszej osobowości. Postanowiła spełnić swoje marzenia i stanąć na scenie disco polo obok największych gwiazd. Wczoraj miała miejsce premiera zapowiadanego singla, który wprawił w osłupienie nie jednego słuchacza.

Utwór „Koniec miłości” chodź jest bardzo refleksyjny zaskakuje odbiorców nowoczesnymi brzmieniami. Życiowy charakter piosenki dotyka problemu zdrady i rozstania, który w swej istocie staje się dodatkowo ważny poprzez interpretację samej artystki. Lea jest kobietą, mającą dużo pokory, skromności ale i mnóstwo skrywanych emocji, które wyraża poprzez tekst utworu.

Za muzykę i słowa odpowiada Arkadiusz Jasionowicz natomiast za realizację teledysku konsorcjum firm Modern Music Solutions & Playcam Media & Kontrast Films. Ta współpraca naprawde okazała się wielkim sukcesem. Pokazują to chociażby zamieszczone w serwisie YouTube komentarze na temat najnowszej premiery.

„Wielkie brawa dla wokalistki popowy głos właściwie kawał głosu produkcja i obrazek wysoka półka. Jedynie o co bym się tu przyczepił to o to że śpiewasz po polsku tu się aż prosi wersja angielska”,

„Obejrzałam, posłuchałam i napiszę szczerze -Jestem pod ogromnym wrażeniem, już dawno moje oczy nie zobaczyły tak pięknego i delikatnego teledysku, a uszy nie usłyszały tak pięknej Polskiej piosenki, nowoczesne brzmienia, po prostu bajka. Mam nadzieję, że usłyszę w radio eska i nie tylko. Wielkie brawa za całokształt”

To tylko dwa z nich a jest ich jeszcze więcej. Wszystko wskazuje na to, że pojawienie się Lei na rynku muzycznym może nieźle namieszać. Czekamy na kolejne premiery jeżeli będą tak dobre jak ta wróżymy wokalistce sukces.

Related post