Na taką premierę warto było czekać. Grupa Non Stop znów zaskoczyła! Wyczuwamy kolejny hit!

 Na taką premierę warto było czekać. Grupa Non Stop znów zaskoczyła! Wyczuwamy kolejny hit!

Wielki sukces piosenki „200 po mieście” zapoczątkował dobrą passę grupy Non Stop. Co prawda to nie jedyny utwór w muzycznej karierze zespołu lecz ten szybko osiągnął sukces. Piosenka ma na koncie już ponad 4 miliony wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie. Chodź w branży disco polo są znacznie krócej niż niejeden z artystów szybko wstrzelili się w rynek.

Liderem grupy Non Stop jest Cezary Sygocki, na co dzień lekarz weterynarii, po godzinach wokalista z charakterystycznym wokalem. Natomiast jego siostra – Magdalena SygockaMortka, jest technologiem żywności z wielkim talentem nie tylko wokalnym. Zajmuje się takżę DJ-ką i świetnie gra na gitarze. Razem tworzą niesamowity duet, który wspaniale się uzupełnia.

„Jedźmy przed siebie” to kolejna muzyczna propozycja śpiewającego rodzeństwa. Co prawda dzień wcześniej fani mieli okazję usłyszeć premiere w Radio Vox lecz teledysk zobaczyli dopiero wczoraj. Już niespełna kilka minut po premierze posypała się lawina komentarzy co świadczy, że utwór już znalazł spore grono odbiorców.

Jedyne co możemy Wam powiedzieć to to, że grupa Non Stop znów zaskoczyła wszystkich, my wyczuwamy niezły hit. Zgadzacie się z nami? Dajcie koniecznie znać o swojej obecności pod teledyskiem Magdy i Czarka.

Related post