Muzyczna premiera od utalentowanego wokalisty. „Mała Buja Się” rozbuja niejedną imprezę!!!

 Muzyczna premiera od utalentowanego wokalisty. „Mała Buja Się” rozbuja niejedną imprezę!!!

Branża disco polo cały czas się rozwija, cały czas powstają nowe zespoły z nowymi ciekawymi pomysłami. Niespełna pięć lat temu do grona polecanych przez nas artystów dołączył Marcin. Utalentowany wokalista, kompozytor, autor i twórca tekstów – w nurcie polskiej muzyki dance oraz disco – występujący pod pseudonimem Talar. Na swoją markę i popularność pracuje już od wielu lat jako wykonawca coverów muzyki tanecznej. Jak widać prostota przekazu i zróżnicowana dynamika każdego powstałego utworu sprawia, że artysta trafia do wielu Polskich serc. „Pobudzające rytmy oraz olbrzymi potencjał energetyczny mojej osobowości scenicznej to podstawowy klucz, jakim otwieram każdy swój koncert czy imprezę taneczną w rytmie disco” to przepis na jego kilkuletni sukces, który sprawdza się doskonale.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy najnowszy utwór wraz z klipem pt: „Mała buja się„. I chodź Marcin każdy swój utwór robi po swojemu w tym przypadku postanowił skorzystać z pomocy zaprzyjaźnionego kolegi z branży. Piosenka powstała przy współpracy z Dawidem Kuleszą wokalistą i liderem formacji Dejw. Ich spotkanie muzyczne tworzy energetyczną mieszankę, tanecznej aranżacja wraz z niesamowitym wokalem tworzy nierozerwalną całość. Czy ta współpraca przyniesie korzyść artyście? napewno kilka cennych wskazówek pomoże Marcinowi jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Na łamach naszego portalu przedstawiamy wszystkim naszym czytelnikom najnowszą premierę „Mała Buja Się”. Koniecznie zobaczcie bo warto !!!

Related post