Muzyczna niespodzianka od zespołu Voyager Music. Mariusz Cierpikowski z okazji 30-lecia pracy artystycznej szykuje nowość.

 Muzyczna niespodzianka od zespołu Voyager Music. Mariusz Cierpikowski z okazji 30-lecia pracy artystycznej szykuje nowość.
Mariusz Cierpikowski zaliczany jest do grona największych gwiazd disco polo. Razem z grupą Voyager Music obecny jest na muzycznej scenie od 1991 roku. Z okazji okrągłego jubileuszu pracy artystycznej wokalista pracuje nad muzyczną niespodzianką dla swoich fanów.

Voyager powstał w listopadzie 1991 roku w Sochaczewie. Jest najstarszą grupą w firmie fonograficznej STD. Początkowo w skład zespołu wchodziło trzech świetnych muzyków Mariusz Cierpikowski, Adam Wasielewski oraz Adam Miłka. Ich pierwsza kaseta “Bawmy się” ukazała się w 1992 roku podbijając od razu rynek muzyczny. Rok później wydano kolejną kasetę “Kochaj mnie”. Jednak przełom w działalności zespołu nastąpił w 1995 roku, po wydaniu kasety i płyty “Polskie dziewczyny”. 

Trio w niezmienionym składzie trwało do 2006 roku. Wtedy też nastąpiły zmiany w składzie, jednak po kolejnych 10 latach czyli w 2016 roku zespół zakończył działalność. Mariusz postawił na karierę solową i zaczął występować jako Voyager, a od 2017 roku jako Voyager Music.

W tym roku mija już 30 lat od kiedy grupa Voyager stanęła na scenie muzycznej. Będzie to nie tylko jubileusz zespołu ale i samego wokalisty. Również on obchodzić będzie święto swojej pracy artystycznej. Należy on do grona osób szczerych, wesołych i autentycznych. Z tej okazji artysta zaplanował nie tylko liczne koncerty muzyczne, ale i muzyczną niespodziankę dla wszystkich fanów. Chce w ten sposób pokazać ludziom, jak wielki ma do Nich szacunek i podziękować za wszystkie wspólne lata.

Dlatego właśnie Mariusz w piątkowe popołudnie zawitał w oddalonym o 400 km studiu muzycznym by wspólnie z Arkadiuszem Jasionowiczem popracować nad piosenką. Panowie w Atlantix Studio spędzili kilkanaście godzin by w pełni dopracować zbliżającą się premierę. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia na których widać uśmiech wokalisty co może tylko oznaczać, że współpraca okaże się bardzo owocna. Utwór będzie nosił tytuł „Tyle lat, tyle wspomnień” lecz nie znamy dokładnych informacji na temat nowości. Szczegóły owiane są tajemnicą, ale przecież ma być to niespodzianka!.

Działamy z Voyager Music będzie dobry numer 😉

Opublikowany przez Atlantix studio Sobota, 29 maja 2021

Related post