Marcin Miller z wizytą w przedszkolu. Wokalista spełnia marzenia najmłodszych fanów!

 Marcin Miller z wizytą w przedszkolu. Wokalista spełnia marzenia najmłodszych fanów!

Marcin Miller należy do grupy artystów, którzy bardzo chętnie włączają się w różne akcje te charytatywne jak i społeczne. Lider zespołu BOYS na co dzień jest bardzo zapracowanym człowiekiem lecz zawsze znajdzie czas aby zrobić coś dobrego. Kilka dni temu dokładnie 25 maja artysta odwiedził wyjątkowe miejsce. Mowa o Niepublicznym Przedszkolu Mądra Sówka dla dzieci z autyzmem.

Marcin sam jest ojcem i dziadkiem dlatego wie jak bardzo ważne w życiu jest spełnianie marzeń dzieci. Wizyta ta dała samemu wokaliście dodatkowe doświadczenie, ponieważ maluchy które tam uczęszczają potrzebują odpowiedniego kształcenia. Spectrum autyzmu to zaburzenie neurologiczne, które powoduje trudności rozwojowe w różnym stopniu.

Jak widać na zdjęciach wokalista z uśmiechem i zaangażowaniem rozmawiał z dziećmi. W dniu wizyty jedna z podopiecznych przedszkola Maja obchodziła swoje 4 urodziny z tej okazji Marcin zaśpiewał dla niej fragment największego hitu „Jesteś Szalona„. Jak widać muzyka jest dobra na wszystko i łączy pokolenia.

Related post