Marcin Miller otrzymał list! „Taki diament pośród wulgarnego hejtu” tak komentuje wokalista ten wzruszający gest.

 Marcin Miller otrzymał list! „Taki diament pośród wulgarnego hejtu” tak komentuje wokalista ten wzruszający gest.

Marcin Miller to uwielbiany wokalista i autor tekstów wykonujący muzykę disco polo. Rozpoznawalność przyniosła mu głównie działalność w ramach popularnego zespołu Boys. Wylansował takie przeboje jak WolnośćKochana uwierz mi czy Jesteś szalona, które w swojej kategorii zyskały miano kultowych utworów. Oprócz funkcji lidera prowadzonej przez siebie formacji Marcin próbował swoich sił także jako aktor. Niejednokrotnie gościł na szklanym ekranie w charakterze jurora lub uczestnika w programach telewizyjnych.

Niestety w ostatnim czasie wokalista spotyka się z falą hejtu. Jak nie pseudo bankructwo o którym pisaliśmy na łamach naszego portalu to udział w programie Szansa na Sukces. Padło wiele obraźliwych i niestosownych komentarzy. Stwierdzono, że udział zespołu disco polo w takim programie to kicz i szczyt obciachu dla telewizji publicznej. Mimo, że takie zachowanie w branży rozrywkowej to norma niestety nie powinna mieć miejsca.

Jednak są i te wspaniałe i wzruszające chwile w życiu gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Spotkania z fanami, niespodzianki wysyłane pod adresy ulubionych artystów lub tak jak w przypadku Marcina list od mamy.

„Jesteśmy zachwyceni pana twórczością, lubimy słuchać pana piosenek, imponuje nam również to jakim pan jest człowiekiem i niech tak już pozostanie. Moje dzieci to 23 letnie autystyczne bliźnięta Pana muzyka i utwory wyciszają ich”…

Wokalista skomentował to poprostu jednym zdaniem „Taki diament pośród wulgarnego hejtu. Jakie to miłe. Dziękuje”. To pokazuje, że jestem wiele osób dla których sam artysta jest wielkim wzorem do naśladowania. Natomiast jego piosenki są swego rodzaju lekiem na wszelkie bolączki.

Related post