Lucas.M nawet na moment nie zwalnia tempa!. Czy „Niebieskie Oczy” ma szansę zostać hitem kończącego się roku?!

 Lucas.M nawet na moment nie zwalnia tempa!. Czy „Niebieskie Oczy” ma szansę zostać hitem kończącego się roku?!

Lucas.M, a prywatnie Łukasz Mrugał znany jest w branży disco polo od wielu lat. I chodź jego muzyczna przygoda wiązała się głównie z grą na gitarze Łukasz postanowił sprawdzić się jako wokalista. Wszystko wskazuje na to, że to było świetne posunięcie.

Na muzycznym koncie artysty istnieje już kilka utworów, które znalazły dość szerokie grono odbiorców. „Czy będę”, „Ona kręci mnie czy „Bez Happy End” to tytuły piosenek po które chętnie sięgają słuchacze.
Jak się okazuje to nie koniec muzycznych premier 2021 roku. Już jutro na antenie telewizji Disco Polo Music po raz pierwszy usłyszycie kolejny przebój LucasaM. „Niebieskie Oczy” to utwór w mocniejszym stylu i dużo większym tempie. Oczywiście w klipie nie zabraknie dźwięków gitary elektrycznej w której specjalizuje się Łukasz. To właśnie te kilka znajomych taktów nadaje charakteru całej piosence.

Jaki będzie finał tej muzycznej przygody Lucasa.M dowiecie się już jutro. Premiera telewizyjna odbędzie się o godz 17:00 w Disco Polo Music, natomiast dzień później w serwisie YouTube o godz 18:00. Zapraszamy was serdecznie i udostępniamy wam zapowiedź

Related post