Lider i wokalista popularnej grupy disco polo po raz drugi został ojcem. Wczoraj przedstawił wszystkim długo wyczekiwanego syna.

 Lider i wokalista popularnej grupy disco polo po raz drugi został ojcem. Wczoraj przedstawił wszystkim długo wyczekiwanego  syna.

Przemysław Budka to znany i uwielbiany lider formacji Eratox. Jego żona Daria, to również wokalistka branży pop Dede Negra. Oboje szybko skradli sympatię milionów słuchaczy w kraju. Nic więc dziwnego, że ich życiem prywatnym interesują się ich fani, a para chętnie dzieli się z obserwującymi prywatnością.

Kilka miesięcy temu Przemek i Daria podzielili się ze światem informacją, że już niebawem zostaną rodzicami. I tak dwa dni temu na świat przyszedł śliczny i zdrowy chłopczyk. Niestety poród nie przebiegał zbyt dobrze „po 42 godzinach porodu, wstrzymania akcji porodowej i cesarskim cięciu robionym w ekspresowym tempie mogłam w końcu zobaczyć synka” piszę Daria na swoim facebook-u. Wszystko skończyło się dobrze, a Igor bo tak na imię dali synkowi artyści zawładnął sercami swoich rodziców.

Szczęśliwym rodzicom i starszemu braciszkowi gratulujemy i życzymy całej czwórce mnóstwo zdrówka.

Related post