Koniec Miłego Pana?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie drugiego projektu!

 Koniec Miłego Pana?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie drugiego projektu!

Miły Pan to pseudonim artystyczny 23-letniego Piotra Kołaczyńskiego. Karierę muzyczną zaczął w wieku 17 lat. Wystąpił w programie „Disco Star”, gdzie zaprezentował piosenkę „Królowa”. Co ciekawe, początkowo nie spodobała się ona w programie. Jednak po pojawieniu się jej w serwisie YouTube, szybko zyskała popularność bijąc rekordy wyświetleń.

To, że Najmilszy potrafi zaskakiwać przekonaliśmy się niejednokrotnie. Jednak to co zrobił kilka dni temu spowodowało nie małe zaskoczenie. Wokalista pod pseudonimem Kouchi  wpuścił do sieci rapowy kawałek pod tytułem „Burza”. Jak zareagowali internauci? Zdania są podzielone. Są tacy, którzy nie kryją zachwytu

„Czuję mega vibe słuchając”, „Ooo proszę, i to mi się podoba”, „Sztos od początku!”

Ale i tacy którzy sercem zawsze z Miłym Panem chodź przecież wokalista nie rezygnuje z disco polo

„Ten Kouchi mi nie pasuje – Miły Pan dla mnie zawsze w każdej piosence pozostanie”, „Spoko ale ja jednak wolę Cię w disco polo”

Czy więc Piotrek postanowi dalej tworzyć dwa projekty czy jednak to jednorazowy eksperyment ? Czas pokaże jedno jest pewne Miły Pan jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy! Posłuchajcie, jak brzmi drugi projekt i dajcie nam znać, których piosenek wolicie słuchać.

Related post